TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • DEN STORE OFF TOPIC TRÃ…DEN!

  • Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser pÃ¥ Finn.no, video fra YouTube osv
Generell diskusjon / "off topic" emner, media, annonser på Finn.no, video fra YouTube osv
 #289898  av celicat23
 
Så lenge du ikke skal bruke den til bilderedigering så er det en toppers skjerm. Lys forskjellene du kan se på denne er ala det som er på stort sett alle LCD med tft paneler. Ingen krise for "vanlig" bruk - men ubrukelig for bilderedigering :? Trenger visst en skjerm med S-PVA panel for det fant jeg ut her nå :roll:
 #289911  av celicat23
 
celicat23 skrev:Så lenge du ikke skal bruke den til bilderedigering så er det en toppers skjerm. Lys forskjellene du kan se på denne er ala det som er på stort sett alle LCD med tft paneler. Ingen krise for "vanlig" bruk - men ubrukelig for bilderedigering :? Trenger visst en skjerm med S-PVA panel for det fant jeg ut her nå :roll:
Tydligvis grei pris for den, siden jeg la den ut på finn i natt og har så langt fått 9 mail fra folk som vil kjøpe den :D

Re:

 #291059  av Marcus
 
Gratulerer Larsen :wink:
Marcus skrev:Noen som vet hvor i Oslo (sentrum) jeg kan få tak i en svart 3M-flaske med rubbing?

Bilde
Tar opp denne igjen jeg. Har sendt mail til Torsov på Storo, så får vi se om får til å bestille den. Men hvis ikke de har, er det noen som vet hvor jeg kan få tak i denne?
Helst så nærme Oslo sentrum som mulig..
 #291371  av lexusmann
 
Corollan runda 100k kjørte kilometer her i går...og da går det vel bare nedover.... :lol:
 #291420  av OrIoN89
 
Ts,.. 100! Min runda 111 111 miles her om dagen =( Men jeg ser ingen grunn til at det skal gå nedover! ;D Eller stoppe. Telleren skal nok gå oppover en stund til :D
 #291461  av Lørnings
 
Slapp a litt da, supra'en paserte 222 222 for et par uker siden :P Og her går det også kun til det bedre..(tror jeg! :wink: )
 #291470  av Sven
 
Corollaen gikk fra 396060 til 307060 her for en stund siden :shock:
Fare for at noen har vært å tuklet med tellern en gang tror jeg :)
Lurer på hvor langt den egentlig har gått 8)
 #291660  av ina
 
i dag fant jeg ut at jeg vil ha gt-four... artig bil å kjøre ass... mosom lyd når man girer oxo.. litt kjedelig at rattet var på høyre side, men hadde jeg fått den så hadde det ikke gjort no:P
men.. blir nok ikke no kjøp av den... må bruke penga på ferie... drar en mnd til cuba på torsdag, og kjenner jeg meg selv rett, burde jeg egentlig kunne trikset å drite penger...
 #291727  av celicat23
 
Lurer litt på hva FEDEX egentlig driver med. Sist jeg skulle få noe levert med de, akkurat som denne gang, så kommer det opp på trackingen at adressen min finnes ikke/er feil. Litt rart at alle andre klarer og levere her, jeg får post hit hver dag og adressen er og finne på ett hvert kart. Til og med GPS'en min har adressen min korrekt.

Men ikke fedex. Nei. Nix. Så nå blir det akkurat samme dritten som sist med telefoner frem og tilbake med og prøve forklare at de har noen udugelige sjåfører. Flott.
 #291728  av Marcus
 
Marcus skrev:Noen som vet hvor i Oslo (sentrum) jeg kan få tak i en svart 3M-flaske med rubbing?

Bilde

For de få som lurer på resultatet av jakten på det forsvunnede rubbingen (som vist ovenfor), så fant jeg den på billakkspesialisten på St.Hanshaugen. De stenger 17 på hverdager, og 14 på lørdager så det var litt tungvindt å komme seg dit.. men de hadde den og (mye) mer. I tillegg visste personalet hva de pratet om, så de anbefales for alle som vil ha lakk og tilbehør til lakken sin ;)
  • 1
  • 366
  • 367
  • 368
  • 369
  • 370
  • 1175