noen her inne sin bil?? RÃ…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…Ã…
bilde er funnet på http://www.grombil.no

bilde er funnet på http://www.grombil.no
celicat23 skrev:Vet at powerzone sa de hadde solgt ett sånt kit til en som holdt til rundt nede i fredrikstad/sarpsborg området.Det er AD-skilter på den, så det er nok noen i nærområdet av Sarpsborg ja. Får holde litt utkikk, selv om det er stor sjanse for at den der står godt plassert på en låve eller garasje. Det er så mange pingler som absolutt ikke tør å bruke bilene sine på vinteren. Og det er jo nesten ikke vinter i Norge, så det går jo sååå fort at våren kommer!
kaimagne skrev:Hei hei hei hei....hei! Jeg leide meg garasje og kjøpte meg en 2001 yaris verso så celica'n kan stå varmt inne og vente på solskinnsdager. Hva er det du prøver å si ?!?celicat23 skrev:Vet at powerzone sa de hadde solgt ett sånt kit til en som holdt til rundt nede i fredrikstad/sarpsborg området.Det er AD-skilter på den, så det er nok noen i nærområdet av Sarpsborg ja. Får holde litt utkikk, selv om det er stor sjanse for at den der står godt plassert på en låve eller garasje. Det er så mange pingler som absolutt ikke tør å bruke bilene sine på vinteren. Og det er jo nesten ikke vinter i Norge, så det går jo sååå fort at våren kommer!
celicat23 skrev:Hehe! Jeg prøver bare å si at det du taper på leie av garasje pluss verditap og utgifter ekstra med den Yaris'n kanskje overstiger det totale verditapet på å vinterkjøre Celica'n...kaimagne skrev:Det er så mange pingler som absolutt ikke tør å bruke bilene sine på vinteren. Og det er jo nesten ikke vinter i Norge, så det går jo sååå fort at våren kommer!Hei hei hei hei....hei! Jeg leide meg garasje og kjøpte meg en 2001 yaris verso så celica'n kan stå varmt inne og vente på solskinnsdager. Hva er det du prøver å si ?!?hehe