Side 1 av 1
Gassvaier.
Legg innLagt inn:09 mar 2006 21:13
av sleeper
Hei!
noen som vet om det går ann og justere gasspedalen inn og ut? sliter med at pedalen går i gulvet før spjeldet står helt åpent! får ikke justert den strammere, hvis jeg gjør det så står den åpent nå jeg slipper gassen... merklig greier det her.. funka jo før jeg tok den fra hverandre..(mulig jeg surrer fælt her nå!

)
Legg innLagt inn:10 mar 2006 06:05
av GT4 CS
Har ikke du byttet innsuget ditt da? Må vel kansje lage deg en "custom" vaier da vel
Eller funka det med det innsuget på før og
Legg innLagt inn:10 mar 2006 10:51
av sleeper
har aldri testet med det innsuget, men det er samme gass spjeld som står på den oog da skal det jo i teorien funke...!?!?
virker bare som at det er vandringa på pedalen som ikke er lang nok...
Legg innLagt inn:10 mar 2006 13:23
av Sven
Hadde samme problem på starleten. Prøvde å fikse en del på "utvekslinga" på gassemekanismen men det funka ikke. Det som funka var rett og slett å bøye på gasspedalen
Enkelt og greit
Legg innLagt inn:10 mar 2006 16:14
av sleeper
fant ut av det...vil ikke si hva det var! "flau"
Legg innLagt inn:10 mar 2006 20:43
av gnmfr
Sven skrev:Hadde samme problem på starleten. Prøvde å fikse en del på "utvekslinga" på gassemekanismen men det funka ikke. Det som funka var rett og slett å bøye på gasspedalen
Enkelt og greit
høres nesten ut som et jalla mopedtrim triks
hmm...begynner å bli litt redd den bilen din sleeper, veit om en som kommer til å bli eid til sommern nå ja

men er bra det er en toyota ihvertfall

Legg innLagt inn:10 mar 2006 23:42
av sleeper
Legg innLagt inn:11 mar 2006 02:26
av gnmfr
Legg innLagt inn:11 mar 2006 11:52
av sleeper
rtrur nok ikke bilen kommer ut før det er bare veier... trur ikke det passer så godt med den bilen, sommerdekk og snø!
