Side 1 av 1
Noen flinke "svarte" lakkerere i Tr.heim?
Legg innLagt inn:08 okt 2006 14:46
av T16REX
Trenger noen til å lakke bilen min når det blir tidlig vår.

Men vil helst la mesteparten av tykkelsen på lommeboka være igjen, så. D hadde vært greit om noen kunne ha tatt på seg grunnarbeid, og lakkarbed for meg til en rimelig penge.

Legg innLagt inn:09 okt 2006 22:26
av karl234
hei, har kanskje mulighet til å ordne billig lakkering til deg, ikke svart men billig:)
Legg innLagt inn:10 okt 2006 06:33
av T16REX
Hvor billig snakker vi da?

Og er grunnarbeid og lakk inkl?

Legg innLagt inn:31 okt 2006 19:17
av mikke
hva mener du er en billig lakkering da? kan gi deg en pris på 12 lapper for hellakkering. dette pga at jeg skal gjøre jobben. dvs demontere/montere slipe ned ,fullersprøyte. slipe dette ned og lakke. itillegg skal produktene jeg bruker betales. finner du noe billigere i trondheim er du heldig. vente tid på ca 4 mnd pr idag.
Legg innLagt inn:01 nov 2006 00:12
av T16REX
det hørtes overkommelig ut ja. skal ha MØRK lilla metallic eller perlemor. er en Golf 2 det er snakk om nå. ikke store saken. hehe.
Legg innLagt inn:01 nov 2006 00:41
av nlight
Golf2 er jo drømmebilen når det gjelder lakkering. Er jo bare 3 skruer så er alt av fangere/speil/handtak av

Legg innLagt inn:01 nov 2006 00:59
av mikke
golf 2 er svært enkelt ja. men de ruster også sykt. de fleste med golf 2 vet jo spes hvordan det er med rust på kanaler,hjulbuer ,området rundt tanklokk.feltet bak bakhjula,og rundt ruteramma.hvordan er denne? samme som alle golf 2? for da snakker vi om en annen prisklasse med en gang.under 20 kommer du ikke da.send meg en pm om hva som må gjøres først du,så kan vi evnt ta det deretter.
Legg innLagt inn:01 nov 2006 12:48
av T16REX
er bare litt nederst på førerdør, og farmskerm på førerside. men jeg skal bytte til 90 dører før lakkering, så da er d bare framskjermen igjen. skal gå veldig nøye igjennom den når det er aktuelt for meg og lakkere den.
