Side 1 av 1

Min Førstebil=) 92 Mr2 mk2 med bilder og litt fakts.

Legg innLagt inn:16 sep 2007 20:23
av Nico_18
netopp kjøpt meg Førstebil for bare noen uker sia, er kjempe fornøyd.

Litt info: full stylet med bodykit fra Veilside, satt på nye fjærer og dempere for å få den stivere, har bare senket den 10mm med tanke på vinter snart.

Moongose anlegg.
Nye lykter og bakplate
Fått firkanta skilt bak i stede for det avlange.
nylakkert for 1 år sia ca
satt inn bøttestoler og lakkerte detaljer i svart inni bilen for å få en helhet med resten, svart skinn og grått stoff.
Tsw 18" 215 35 18 forran og 245 35 18 bak
en god del motor er oppgradert, men har ikke noe motorbilder her så får ta det siden,

det som kommer: oppgradere anlegget inni bilen. fra orginal til kicker. med 1, 8" firkanta sub bak hvert av setene.
tone rutene og få en rødskjær i de, hvis ingen andre veit om en fin farge jeg kan tone i rutene til en ferrarirød mr2 mk2?

motoren har gått 145000 km bilen har rulla like langt

Har også vært med på utstillinger med Modball (gumball3000) europa. med forrige eier. fikk til og med flere årsavgifter for forskjellige land i europa med på kjøpet;)

veit det er mere jeg kan komme på, men ikke akkuratt nå i slenget. får heller ta noen titter på bildene :) og gjerne komenter :) si deres mening om hva som er bra/dårlig, kan gjøres bedre så har jeg større murligheter :)

Legg innLagt inn:16 sep 2007 20:37
av Larsen
Så bra ut, men kanskje litt lav foran?

Legg innLagt inn:16 sep 2007 20:41
av Nico_18
jeg har selv sett det, den er lav og for å si det på en annen måte, jeg liker det helt til dumpene. det er no dritt når det kommer folk i motsatt retning når jeg skal kjøre over dumper, for da får jeg ikke kjørt i sikksakk over:P eneste måten som hjelper bra :P selv når jeg kjører i så lav fart at jeg står nesten stille så skraper det i frontfangeren så skal se hva jeg får gjort nå..

Legg innLagt inn:21 sep 2007 14:41
av Nico_18
Ingen som syntes noe om den =( =P får trøste meg med at jeg er glad i bilen da hvertfall :)

Legg innLagt inn:21 sep 2007 15:56
av hmsilset
Nico_18 skrev:Ingen som syntes noe om den =( =P får trøste meg med at jeg er glad i bilen da hvertfall :)
Joda,og jeg synes den er dødsrå 8) Er ganske lik min bake,men min er original da. Håper du tar godt vare på den! Grattis :wink:

Legg innLagt inn:21 sep 2007 16:04
av Nico_18
hehe, takker :) det skal jeg vettu, den er mere prioritert enn dama:D:P

Legg innLagt inn:21 sep 2007 16:35
av celicat23
Har gått glipp av hele tråden til nå... Fin mr2! Blir vel og se mye rundt strømmen og lillestrøm denne? :D

Legg innLagt inn:21 sep 2007 20:43
av Nico_18
ja denne kommer du til å se daglig i disse områdene, snart ferdig med lappen, så har bare oppkjøringa igjen:P så blir artig å få kjøre kjønnheten min ut på veien:)