Side 1 av 1

Noen som vet ?

Legg innLagt inn:12 des 2007 01:49
av galx
Er det noen som vet om det er mulig å justere på selve låsemekanismen for panseret (den som står fastmontert på bilen) ? Skulle så gjerne ha fått den justert litt ned.. :?
Har problemer med å få tilpasset panseret :cry: :cry: :oops:

Legg innLagt inn:12 des 2007 07:45
av csstian
Om du legger skiver på skruene til låseklaven så får du litt justering på den.For du ser når du tar ut en skru ,at det er kon der Du bygger den konen bort med å legge skiver imellom.Eventuelt utvide hullene litt for å få mere å gå på.Nå snekker vi om den delen som sitter på bilen å ikke panseret

Legg innLagt inn:12 des 2007 09:46
av csstian
Så har du to gummiputer så sidene som du kan skru opp og ned for å få panser til å passe bedre med skjermene.Å slik at ikke panseret blir for slapt.At det vibrerer når du kjører.

Legg innLagt inn:13 des 2007 02:15
av galx
Takk for det :) Ja, det var justering på låseklaven som sitter på bilen jeg egentlig mente.. Får ikke ny-panseret helt til å passe, må få det dratt litt lengre ned mot bilen.. Det står liksom litt opp på den ene siden av lykta..jepp, så har et problem der ja..karbon..