Side 1 av 1
luftfilter
Legg innLagt inn:13 mar 2004 19:24
av celica4wd
Hvor kan jeg bestille blitz luftfilter?
Helst hos en forhandler i norge...
Legg innLagt inn:13 mar 2004 20:49
av CelicaTurbo
Hør med Toypartz her på forumet, han er leverandør fra Fensport i england som leverer disse med korrekt adapter for luftmengdemåleren.. ellers kjenner jeg ikke til noen selskaper som leverer dette filteret her til lands..
Legg innLagt inn:14 mar 2004 14:12
av kake
Legg innLagt inn:02 apr 2004 13:14
av CelicaT4WD
Hvordan går det med luftmengdemåleren når man bytter ut det originale med et replacement filter a la K&N?
Har ikke tatt av det gamle originale enda, er det noen som vet dim. på filterfestet? Tenkte å kjøpe et K&N filter "off the rack" og sette på det i stedet for å betale overpris hos et av tuning-firmaene.
Legg innLagt inn:02 apr 2004 14:19
av CelicaTurbo
du trenger en adapterplate ihvertfall.. jeg kjenner ikke målene men du kan jo kjøpe pakningen der fra toyota (denne trenger du uansett til adapteret) og så bruke denne som mål til å få noen til å mekke en adapterplate?