Side 1 av 1

Angel eyes på mkIV?

Legg innLagt inn:30 mar 2004 20:21
av @lpher
Er dette en trend 'vi liker' eller ikke? :lol:

@lpher

Legg innLagt inn:30 mar 2004 20:47
av tbergstad
Aaaah... Tøøft... :P

Re: Angel eyes på mkIV?

Legg innLagt inn:30 mar 2004 21:52
av chris
@lpher skrev:Er dette en trend 'vi liker' eller ikke? :lol:

@lpher
Veeel. så jo ganske kult ut på Supra da. Men tror neppe det passer på alle biler liksom :)

Legg innLagt inn:30 mar 2004 22:30
av Kjelliken
8) Jeg kan bare snakke for meg selv og jeg syntes det så fett ut på supraen. Synd det var BMW som kom med den trenden først,
Men må jo bare krype til korset og si at det er ganske fett sel om det er litt nazi inspirert. hehe :oops: :wink:

Legg innLagt inn:31 mar 2004 08:56
av Ninjamannen78
Hmmm.. Æ veit nu ikkje heilt. Man vil jo nødig herme etter mindreverdige bila som BMW..

Legg innLagt inn:31 mar 2004 12:45
av @lpher
Ninjamannen78 skrev:Hmmm.. Æ veit nu ikkje heilt. Man vil jo nødig herme etter mindreverdige bila som BMW..
LMAO! :lol: Mja....det er vistnok det som gnager underbevistheta mi også! :lol:

@lpher

Legg innLagt inn:31 mar 2004 13:17
av christine
@lpher skrev:
Ninjamannen78 skrev:Hmmm.. Æ veit nu ikkje heilt. Man vil jo nødig herme etter mindreverdige bila som BMW..
LMAO! :lol: Mja....det er vistnok det som gnager underbevistheta mi også! :lol:

@lpher

tjaaaaa... vet ikk helt om det kommer på min bil med det første, men som sagt, synd bmw må vere først ute.... det ett eller annet med de bilene, kansje for mange av de her jeg bor....?

Legg innLagt inn:31 mar 2004 14:56
av Pål
Ninjamannen78 skrev:Hmmm.. Æ veit nu ikkje heilt. Man vil jo nødig herme etter mindreverdige bila som BMW..
HELT enig! Hadde jeg vært en mer nøytral person hadde jeg synes det var litt stilig, men som den BMW hateren jeg er, er sånt bannlyst. Har jo prinsipper her i livet!

Legg innLagt inn:31 mar 2004 15:09
av Zerpent
Har egentlig ikke noe imot BMW bilene. Mer de som kjører dem....

Angeleyes syns jeg er meget fint. BMW eller ikke BMW.

Legg innLagt inn:01 apr 2004 09:05
av Ninjamannen78
Ja det er sant. BMW er jo stort sett greie biler. Men imaget... der er det nok kveld og mørkt som vi sir her oppe.

Legg innLagt inn:01 apr 2004 11:06
av chris
er jo en haug med BMW'er som kjører rundt med Lexus-lykter, så da må vel vi kunne låne litt angel-eyes? ;)

Legg innLagt inn:04 apr 2004 21:51
av @lpher
chris skrev:er jo en haug med BMW'er som kjører rundt med Lexus-lykter, så da må vel vi kunne låne litt angel-eyes? ;)
Hmmm...mja...men om angel-eyes på Supra ser halvparten så stygt ut som Lexus lykter på BMW gjør...så står jeg over! :D


@lpher