Side 1 av 1

Bremseklosser Toyota Camry '85

Legg innLagt inn:20 apr 2009 10:32
av Westw00d
Heisann godtfolk! Jeg er helt ny på dette forumet og er forøvrig ganske ny i bilverden også :) Jeg har lyst til å bytte bremseklosser på min flotte Camry 2,0 GLX 85 mod, og lurer derfor på om det er noen spesielle typer klosser som trengs til denne bilen, og om noen kanskje kan anbefale noen? Prisantydning ville vært et pluss :) Håper på positiv tilbakemelding!! :D Ha en god dag :)

Re: Bremseklosser Toyota Camry '85

Legg innLagt inn:20 apr 2009 12:08
av Andreazz
Velkommen!

Hvis ikke denne bilen skal piskes rundt å rundt en bane, så hadde jeg løpt til BILTEMA, røsket med et sett klosser å løpt hjem igjen og byttet :)

Re: Bremseklosser Toyota Camry '85

Legg innLagt inn:20 apr 2009 12:25
av Westw00d
Ikke værre nei :) Tusen takk for svar! Har også litt problemer med en delvis sviktende servopumpe som må byttes, men regner med at det er et litt mer komplisert problem? Må jeg ha en pumpe som er spesiell for min bilmodell?