Side 1 av 1

bilulykke sola

Legg innLagt inn:04 jul 2009 15:25
av 2r-e-rik
fant denne på vg http://www.vg.no/nyheter/innenriks/arti ... tid=560611

den bilen er utolig knust. kan minne litt om mr2 kansje?

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:04 jul 2009 15:49
av hmsilset
Er umulig å se hva det er slags bil for min del.Uansett, kjør fint folkens.Vi har absolutt ingen å miste.

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:04 jul 2009 16:46
av Andreazz
På TV`n så det ut til å være en Passat.. Er utrolig nær veien de gårdene på denne strekkningen, kombinert med lange strekker med slakke svinger :shock:

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:04 jul 2009 17:14
av 2r-e-rik
hmsilset skrev:Er umulig å se hva det er slags bil for min del.Uansett, kjør fint folkens.Vi har absolutt ingen å miste.
det har du helt rett i. men desverre er dette en konsekvens av høy fart og kjøring over evne. og det er det ingen andre enn en sjåfør som setter begrensninger for.

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:04 jul 2009 17:16
av 2r-e-rik
Andreazz skrev:På TV`n så det ut til å være en Passat.. Er utrolig nær veien de gårdene på denne strekkningen, kombinert med lange strekker med slakke svinger :shock:
så lurt ut å legge en sving helt inntil en bygning...

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:04 jul 2009 20:02
av ArildM
Sånn går det når en skal basere et land på oppgraderte kjærreveier. Selv om det er liten tvil om at også fører hadde skyld i denne.

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:05 jul 2009 20:14
av mr2storbrua
Så jo ikke noe bremse/skrensespor. Skulle hatt bilde som viste litt lengre ifra. Men kan jo virke som han har prøvd å kjøre seg i hjel eller sovna bak rattet...

Re: bilulykke sola

Legg innLagt inn:06 jul 2009 02:07
av TrustNo1
Det er nok helt sikkert ikke en mr2 iallefall. Ser at det er rammer rundt vinduene, og det ser også ut som den har 4 dører.