Side 1 av 1

Toyota Hilux Turbo 95 til salgs

Legg innLagt inn:03 jun 2010 16:23
av Neo
Hei.

Skal selge hiluxen min grunnet overgang til mer familie vennlig bil.
Er en 95 modell og er i veldig bra stand. Hadde EU kontroll på den i høst med ingen feil, fikk også byttet olje, oljefilter sammtidig.
Det er manuell glødning på den grunnet styringen er øddelagt ifølge toyota. SÅ det billigste var og ordne manuell glødning.

Byttet også litt slitedeler samtidig, alle 4 drivknutemansjetter er byttet. Ny termostat er satt i. Orginalt er det jo 2L motor i disse modellene men jeg har byttet til en 2L-T motor fra en 2000 modell hiace og skal være gådd ca 180 000 km. Jeg har ingen annen opplysning om dette grunnet denne bilen ble krasjet og kondemdert, om det er noe så vet kanskje luxi her inne mer om den grunnet jeg fikk ordnet kjøpet gjennom han.

Men motoren er i god stand, byttet registerreim på den før den ble satt inn i bilen. Den er også godkjent i vognkort så alt er på stell.
Bilen skal tydelivis være hevet, men den viser orginal høyde så er litt usikker.

Ellers er bilen i god stand som sagt, er en skade på den ene siden på lasteplanet som forrige eier er skyld i. Er kufanger og en "pynte" veltebøyle på den, 4 lys på tak og 2 i grill.
Bilen er pusset opp og lakket under så er ingen rust, er noen rustflekker der vor planet er bulket men ellers er bilen rustfri og har ikke oppdaget noe.
Bilen har ny lakk utvendig også som ikke er så gammel. Så står det en mp3 spiller i bilen og ett frontsett fra Focal 2KPower kittet sitt og focal forsterker så lyden er helt knall.

Det er også bakseter i bilen. Er også plastinnlegg i lasteplanet. Turbotrykksmåler står i bilen også og det står 31" dekk på bilen + 1 sett til med 31" dekk med alufelger.

pris har jeg satt til 60 000 kr inkl årsavgift.

link til finn: http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=22459607