Side 1 av 1

6punkts stikk ved girkasse

Legg innLagt inn:22 feb 2011 13:53
av celica_st185
Trenger litt hjelp til å finne utav koblingen inn på 6punktsstikket som kaldstartsføleren, ECT, oljetrykk og tempgiver til speedometer går innpå. Hvis noen kunne sett på sin, og skrevet her hvilken ledning\farge som går til hvilken på hver side av stikket hadde det vært supert :-)

Stikket ligger rett der hvor vannslangen går inn på toppen fra radiatoren og følerene sitter rett på det røret som slangen er festet på, unntatt oljetrykk som sitter rett fremforbi.

Re: 6punkts stikk ved girkasse

Legg innLagt inn:21 mar 2011 17:59
av Haugrud
Ikke sikkert du trenger det her lenger men...Svart og grønn ledning går til den føleren med 22mm hode nærmest oljetrykkføleren, grønn høyre side i kontakt og svart venstre, her tenker jeg da høyre og venstre mens jeg ser på låsinga på kontakten..Rød og brun ledning går til føleren ved siden av den med 22mm hode, brun venstre, rød høyre..Gulsvart ledning går til oljetrykk.

Håper du skjønner:p

Re: 6punkts stikk ved girkasse

Legg innLagt inn:22 mar 2011 03:43
av celica_st185
Takker for info, var en annen som skulle ha det, men tror han har funnet utav det nå...