TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Senking av T20

  • Teknisk diskusjon / spørsmÃ¥l rundt Celica
Teknisk diskusjon / spørsmål rundt Celica
 #98221  av Slick
 
Noen som har bilder av en T20 som er senket 30mm eller 40mm? Skal bestille senkesett sjøh å så lurer jeg om jeg får 40 godkjent og om det blir så lavt at det ikke er mulig å bruke biln :wink:

 #98222  av teknikeren
 
Har 30mm selv og synes det er nok. Hvis du ser på bilen min (med vinterdekk) så får du se nogenlunde hvordan det ser ut.
 #98230  av 94CelicaGT
 
Slick skrev:Noen som har bilder av en T20 som er senket 30mm eller 40mm? Skal bestille senkesett sjøh å så lurer jeg om jeg får 40 godkjent og om det blir så lavt at det ikke er mulig å bruke biln :wink:
bilde av gamle min som er 30mm med 17" på. Syns det var bra nok jeg. Sitter godt på i svingene også..det kan vel nyeieren Celicadeath bekrefte :D

du får godkjent både 30mm og 40mm..men mitt syn er at 30mm holder massevis på T20..slipper du og kjøre som ei gammel kjærring over fartsdumper etc :wink:
Vedlegg
celica GT.JPG
celica GT.JPG (41.42 kiB) Vist 158 ganger