TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Hvite dører!!

  • Teknisk diskusjon / spørsmÃ¥l rundt MR2
Teknisk diskusjon / spørsmål rundt MR2
 #101074  av Mr.Maximuz
 
Noen som vet om det går an å trekke om dørene selv? skranter litt på cash og må spare til de setene.. :P

skal sprette opp dongen rundt girstanga for å lage en egen i hvit og svart skinn. (gjør det selv klubben) dvs. min far driver med innredning av bla. windy-båtene så hvis jeg bare får løs platene så kan han trekke de.. virker som de er limt fast på et vis..?
Vedlegg
hvit bildør
hvit bildør
bildør.jpg (11.37 kiB) Vist 368 ganger

 #101080  av GT_rider
 
Får at av hele dørtrekket, og så se hvordan det er gjort. Kan jo være at det er en plate som er stiftet, og så limt trekk oppå. Det er en teori jeg kom opp med akkurat nå.

 #101816  av Dr.Ling
 
Ja, sjekk Hot-Chilis post under kjøp&salg. Jeg har bestilt slike fra han via en group-buy i det tyske forumet. Har et helt okseskinn hengende her på rommet, så snart skal setene, dørpaneler og girspakeskinn trekkes om. 8)