jeg skal kjøpe meg senkesett.
noen som har et bra et å annbefale?
noen som har et bra et å annbefale?
Larsene skrev:trd må jo ha noen som er tuv godkjente..?trd lager ikke lenger.. har spurt toyota :/
http://toyota-trd.jp/en/
pkgrette skrev:jeg veit eiker har hehe hvm trenger tuv godkjent? lakk dem svarte når det bare er 35 mm syns det ikke for tullinger som ikke har sett en sån bil før:D
Anders gullstein skrev:så godt at jeg har kompiser som tar eu godkjenningpkgrette skrev:jeg veit eiker har hehe hvm trenger tuv godkjent? lakk dem svarte når det bare er 35 mm syns det ikke for tullinger som ikke har sett en sån bil før:D
Senkefjærene mine er svarte, men ble oppdaga under EU godkjenninga det. TRD, så det var ikke noe problem å få det godkjent, siden det var orginalt Toyota tilbehør.
ArildM skrev:Et par ting ang senking da:Går fint hvis man har 16" hjul. 17" blir litt større enn den orginale hjuldiameteren.
Min tar borti framskjermene i svinga, og det er med nye koni dempere.
Kjører 40mm Cobra fjærer fra Restyle. Er litt irriterende at det tar borti... Får se om det blir no bedring etter 4-hjulskontrollen!
Tar borti om en har "go fart" i svingene, men det er jo tross alt der mr2n er best... Ellers er det helt fint med senkefjærer. Ville kanskje ha valgt no 30-35mm fjærer i ettertid