TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Hvem installerer høytalere i østfold evt. oslo?

  • SpørsmÃ¥l, rÃ¥d og tips om bilstereo
Spørsmål, råd og tips om bilstereo
 #126554  av a_fly_guy
 
Jeg skal bytte ut ut stock-høytalerene i min mk3, og kjøpte et par phokal tror jeg de het på tv-boden i svinesund og noe svart og tung mattegreier som skulle dempe vibber...det var et innpulskjøp:)
Prisen var 2400, men jeg fikk de for 1600..sikkert bare salgstriks da..
MEN så spurte jeg om de kunne montere de med en gang, men montøren var på ferie i de neste tre ukene...
Men de var ikke noe prob å innstallere de selv sa de...
SÃ¥ jeg satt igang...
Jeg fikk tatt ut de gamle høytalerene, men de var jo ikke bare å sette de nye rett inn, det må jo en slik "greie" som ligger imellom høytalerene og døra, slik at de ikke går inn i vinduet når det er nede...+ hvor skal jeg ha delefilteret osv, så jeg bare ga opp, og satt sammen døra igjen:(

Er det noen steder som kan hjelpe meg med dette i Østfold? evt. oslo?
Gjør Toyota slike ting?

Evt. privatpersoner mot betaling:)

 #126635  av cappuccino
 
hey hey.
er jo en som heter bug boys da. selger og monterer annlegg tror jeg, er ganske flink med det ihvertfall., han holder til litt forbi gressvik.

Bug Boys Bilstereo og Rekvisita

Mossev. 181, 1621 Gressvik 69 31 56 00
håper det hjelper :o

 #126638  av a_fly_guy
 
Tusen takk!!!!!!!

Ha en god dag:)

 #126673  av a_fly_guy
 
cappuccino skrev:hey hey.
er jo en som heter bug boys da. selger og monterer annlegg tror jeg, er ganske flink med det ihvertfall., han holder til litt forbi gressvik.

Bug Boys Bilstereo og Rekvisita

Mossev. 181, 1621 Gressvik 69 31 56 00
håper det hjelper :o
De gjorde bare jobber på utstyr som du har kjøpt hos de:(

Noen andre forslag?

 #126679  av @lpher
 
a_fly_guy skrev: De gjorde bare jobber på utstyr som du har kjøpt hos de:(
What?!! :D Thats a new vending gitt :D Nekt å ta i mot kundens penger...er det spesielt smart i lengden tro? :D
a_fly_guy skrev: Noen andre forslag?
Vi pleier å benytte G. Myhren (Mobildata) om vi må få utført arbeid i Oslo-distriktet ihvertfall :)