TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Hvilken spiller?

  • SpørsmÃ¥l, rÃ¥d og tips om bilstereo
Spørsmål, råd og tips om bilstereo
 #197004  av Sli
 
Hei,, skal kjøpe meg spiller nå, og lurer på hva som er bra er ganske så blank på det her.
Vil helst ikke ha en til over 2000kr, men med mulighet for å kunne koble til Mp3 spillern, ett stort pluss hadde åsså vært hvis det var grønt display å lys på spillern så den matcher med dashbordet på biln :P :shock:

 #204591  av @lpher
 
6800 er en kurant spiller det...har det meste av det man trenger ;)

 #204658  av Sli
 
jepp,, fikk den til 1500kr enda :D

 #204903  av @lpher
 
Sli skrev:jepp,, fikk den til 1500kr enda :D
Wow....det er jo langt under innpris til forhandler det :) Regner med dennen var godt brukt eller kom uten kvitering da? :D

 #204917  av Sli
 
va en bekjent som skulle ha råere spiller,så han solgte den her til meg for 1500. va 2 uker gammel den spillern når jeg kjøpte den :)

 #204981  av @lpher
 
Sli skrev:va en bekjent som skulle ha råere spiller,så han solgte den her til meg for 1500. va 2 uker gammel den spillern når jeg kjøpte den :)
Bra deal :D

 #204985  av Sli
 
Jepp,, va jævlig fornøyd med den!
nu skal æ investere i sub å høytalere,, må bare vente litt til kontoen bygge seg opp,, e Snøscootersesong å vettu ;)
Men har litt tid fylle ikke 18 før iu mars. :)