Er snart fristet til å selge hele faenskapen

For etter å ha fått byttet bremseklosser og presset tilbake stempelet i caliperen sitter hjulet på den siden nå dønn fast.
Får bare rikket det ved kjøring, og prøvde 500meter for å se om det løsnet. Da begynte røyken å velte ut av hjulet...
Skulle egentlig stille ut bilen på NSK vårmønstringen på søndag.
Det blir tydeligvis ikke noe av.
Edit:
Tok løs alt sammen igjen, etter at både jeg og bremsene hadde kjølt oss ned en god del
Viste seg at sporene som er i bremsestemplet må line opp eksakt med spor i bremseklossen, og siden stemplet var rotert når det ble presset på plass sto det ikke nøyaktig slik det skulle. Hvis sporene ikke matcher blir det problem med klaring mellom stempel og kloss, så klossen presses mot skiva uansett.
Fikk ordnet opp i dette, og fikk på plass alt sammen igjen, og luftet bremsene.
Nå er bremsene løse når de skal og biter når de skal.
Har blitt for mye frustrasjon over bilen nå i det siste. Føler at jeg trenger å få orden på den igjen, og få glede av å bruke den.
Akkurat nå kunne jeg jo like gjerne eid noe engelsk eller italiensk med tanke på hvor mye tull det har vært i forhold til hvor lite jeg har kjørt.

Ingen er tøffere enn toget! Hilsen lokføreren
1995 Mr2 Gti.
2014 Lexus IS 300h F-sport.