TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Forterket Clutch til mr2 turbo ønskes kjøpt!!! før helgen!!

  • Teknisk diskusjon / spørsmÃ¥l rundt MR2
Teknisk diskusjon / spørsmål rundt MR2
 #49248  av veghar
 
Hei Jeg skal stille på drag med bilen til helgen og clutchen og trykkplata er gåen. Jeg er veldig sugen på å kjøpe vis noen vet om noen som har en som passer eller har en liggende!!

Snart svar ønskes snarest er litt stress!!

Mvh Vegard
 #49300  av chris
 
veghar skrev:Hei Jeg skal stille på drag med bilen til helgen og clutchen og trykkplata er gåen. Jeg er veldig sugen på å kjøpe vis noen vet om noen som har en som passer eller har en liggende!!

Snart svar ønskes snarest er litt stress!!

Mvh Vegard
i Trondheim har vi et firma som heter Trondheim Clutch og Brems. Tror jeg ville tatt kontakt med de. Er et i Oslo også, såvidt jeg vet. Selv skal jeg fikse meg Zinter-clutch neste gang min tar kvelden.

 #49435  av veghar
 
Ja hadde på en måte bestilt den zinter clutch'n men har ikke lyst til å vente 3 uker på trykkplate!! Spesielt ikke siden dragen er til uka..

Men hører rykter om at toyota har en Rally Clutch som skal tåle meget mye. så tenkte på å bruke den.. oen som vet noe om den??