TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Foliemerker!

  • Teknisk diskusjon / spørsmÃ¥l rundt MR2
Teknisk diskusjon / spørsmål rundt MR2
 #73549  av saftisme
 
leste på forumet om chrome foliemerker med Ts-ogn.no reklame. men de postene er jo fra 2003... er det fortsatt mulighet for å bestille noen ?
Og.. hvordan ? :D

 #73567  av CelicaTurbo
 
hvis du ser på siste posten i den diskusjonen som du nok omhandler så er ikke den eldre en to ukers tid.. og.. hvorfor i all verden starte en ny diskusjon om dette istedenfor å svare på den eksisterende? Og hvorfor i all verden starte denne nye diskusjonen i Teknisk-forumet? :roll:

Men, ja det er merker. Info her: http://www.ts-ogn.no/phpBB2/viewtopic.php?t=1333 ;)

 #73592  av saftisme
 
CelicaTurbo skrev:hvis du ser på siste posten i den diskusjonen som du nok omhandler så er ikke den eldre en to ukers tid.. og.. hvorfor i all verden starte en ny diskusjon om dette istedenfor å svare på den eksisterende? Og hvorfor i all verden starte denne nye diskusjonen i Teknisk-forumet? :roll:

Men, ja det er merker. Info her: http://www.ts-ogn.no/phpBB2/viewtopic.php?t=1333 ;)
sorry.. hakke hengt her så lenge er litt n00b.. pleier bare å henge i mr2 greia her...

 #73667  av CelicaTurbo
 
hehe, den er grei :)