TS-ogn

Toyota Sportscar - Owners Group Norway 

  • Bilforumet og EMMA arrangerer Sound & Tuning 2005

  • For planlegging av treff eller små møter
For planlegging av treff eller små møter
 #131253  av Bare Marius
 
Bilde



Bilforumet.net og EMMA Norway arrangerer bilmesse i Valhall i Oslo 7 - 9 Oktober.

Fredag 14:00 – 20:00
Lørdag 10:00 – 18:00
Søndag 10:00 - 17:00

Inngangspris 100,- voksen, barn er gratis.

På denne messa har vi bestemt oss for å ikke bare fylle opp messehallene med firmaer, her har vi satset hardest på utstillingsbilene. Mye av messeplassen er lagt til utstilling av noen av de grommeste bilene i hele Norge.

Her snakker vi ikke kun om stylede biler, her er det alt fra hardt trimma gatebiler til værsting bilstereo bygg. Et par av de feteste Toyotane i landet dukker også opp.

EMMA kommer til å arrangere NM i bilstereo og det vil også bli arrangert en konkuranse om messas feteste bil.

Du kommer til å få se flere av bilene som har blitt skrevet om på bilforumet.net sine sider på denne messa.

Vi kommer til å legge ut mere informasjon fortløpende om messa. Stay TUNED!

Hvis noen har enkelte tips om hvem som kunne stilt ut bilen sin på messa, send meg en epost på marius@bilforumet.net med kontaktinformasjon og info om bilen. Vi har noen få plasser igjen.

Det er også noen få plasser igjen for firmaer, hvis du ønsker å ha med ditt firma på Sound & Tuning 2005 så send en epost til marius@bilforumet.net så tar vi kontakt med dere.

Du kan lese siste nytt og diskutere denne messa på forumet her.