Master skrev:Jeg har firefox og opplever det til stadig (nesten hver gang)! Har prøvd å sletta cookies osv osv uten hell..
Fungerte helt fint før, helt til et par tre uker siden kanskje..?
Ã…hh, takk gud jeg trodde jeg var den eneste... 
Hei!
Se der ja de er fleire som føler de same!!!:-)
Men eg har de problemet med de att eg ikke kan logge meg inn ijen utenå lukke den sida som egvar logga på viss eg prøverå logge me på de vidnduet som eg blei logga ut på så får eg bare melding omm att eg har skreve feil brukernavn eller passor å de erjo heilt på tryne siden masjinen min husker mitt passor å bruker navn!!? sg har selfølgelig tenkt de siden dette der en datamasin så prøver eg å skrive inn brukernavn å passor men de hjelper ikke eg har teå med 3 ganger blitt utestengt i 30minutter vor eg blir rasendeåver meg sel fore eg anntok jo de att de var meg som jore noe feil!!!!
men her foleden dag så la eg ned viduet å åpna ett nytt ÅÅÅ va sjer jo eg skriver de samme passor å brukernavn men da er de plutslig iorden!????
å siden har eg barejort de slik ÅÅÅ eg haringen problemer med mitt brukernavn å passor på noen av di 4andre plassene eg pleier å ha åpen samtidig!!?
De er bare her eg blir dittshja ut plutslig å de begynte da de blei bytta nettsted!!!
Vel de var da kjekkt å se de ikke bare var meg som ha noen meklige innloggins problemeg her!!! nå når eg vertfal harfunne ut va eg må jøre for å klare å logge meg innijen så er de ikke fult så iriterende!!!
Håper du/dere klarer å finne ut va som jør de att noen bare plutslig blir loggatu!???