Side 1 av 2

garasje bilder

Legg innLagt inn:20 sep 2003 20:27
av PwRmAd
Har endelig fått tømt garasjen for vann, så nå er det på an igjen :twisted:

Har et lite håp om å få lakk på bilen i løpet av neste mnd, så det er bare å mase så jeg holder meg i garasjen og ikke bare driver med ett hjuls slitasje med Z'en

Legg innLagt inn:20 sep 2003 22:27
av chris
Tømt garasjen for vann?? har du brukt den som badebasseng eller? ;)

Ser rått ut det der. Blir noget spesiell ser det ut som ;)
Må holde deg til bil vet du, og la tohjulingen stå litt ;)

Legg innLagt inn:20 sep 2003 23:50
av MR2turbo
Skal si det var blitt fremgang der i gården, ja :) Men enda endel godt arbeid igjen..
Men det ser skikkelig bra ut!!
Jeg siklet på de felgene der jeg og, men manglet to kroner når jeg hadde lyst til å bestille de... ;)

Hvilken farge tenker du å ha på bilen?

Legg innLagt inn:21 sep 2003 02:44
av MRQuoc
MR2turbo skrev: Jeg siklet på de felgene der jeg og, men manglet to kroner når jeg hadde lyst til å bestille de... ;)
Kunne bare spurt meg om de to kronene .. ;) :D :D

Legg innLagt inn:21 sep 2003 09:46
av chris
MRQ skrev:
MR2turbo skrev: Jeg siklet på de felgene der jeg og, men manglet to kroner når jeg hadde lyst til å bestille de... ;)
Kunne bare spurt meg om de to kronene .. ;) :D :D
Jeg skulle også klart å stilt med i hvert fall halvparten av de to kronene :D heftig rente såklart, men sånn er det bare :P

Legg innLagt inn:21 sep 2003 10:23
av CelicaTurbo
de så jo ikke akkurat billig ut de felgene der.. men ser frem til å se bilder av den bilen der når all styling er montert og den er ferdig lakkert :)

Legg innLagt inn:21 sep 2003 11:02
av Hobbes
Hvor har du kjøpt det panseret?

Legg innLagt inn:21 sep 2003 14:33
av erling
Driter vel lett i den grønne mopeden når go'sakene står å venter i garasjen...? :wink:
Hadde vært kult å hatt muligheten å svi såpass med penger på MR2en. Dette her må jo bli rått! :D

Hvordan blir det med tilpassing av karbonpanser til fiat-lyktene? Støpe i c.fiber der det trengs?
Eller det er kanskje bare kapping som trengs?

Legg innLagt inn:21 sep 2003 19:33
av PwRmAd
Jepp, hadde et lite svømmebasseng i garasjen/kjelleren i noen dager, litt normalt bergensvær endte opp med 20cm vann i under etasjen, rimelig rævva.........

Felgene er Racing Hart Type CR 18x9 foran og 19x10 bak, og kostet en liten formue, og jeg har fremdeles ikke fått dekker på dem :oops:

Panseret er et Border CF replica panser, som jeg har fått laget i samarbeid med Pouya (MADPSI.COM), jeg har også det orginale panseret som kopiene som blir solgt i USA i kjelleren kommer fra. Har planer om å få laget flere kopier her lokalt på Malta for Europa, kommer tilbake til det senere.

Jeg må både kappe og støpe for å få panseret til å passe med Fiat lyktene, men mesteparten av panseret blir lakket, så det er ikke noe problem.

Farge ja, der sliter jeg litt..eneste jeg har bestemt meg for er å lakket taket gråsvart, mens resten av bilen er jeg usikker på.. Det er bare å komme med forslag, tenker enten på Super rød, eller noe i dyp lilla, noe i samme duren som Markus.

Moppen som river 120rwhp funker bra den, drar 210 på bakhjulet med den, noe av det artigste jeg noen sinne har kjørt, og jeg har hatt en hel haug med forskjellige sykler siden jeg var 12 år gammel, kan ikke noe for det, men det å ha forhjulet rett til værs og gi flatt, det er lite som kan sammenliknes. :twisted:

Legg innLagt inn:22 sep 2003 06:55
av Hobbes
Jeg stiller meg i køen for et panser hvis det blir av det lette slaget.

Kan du skaffe Madpsi deler? hilsen interesert i bagasje roms lokk og andre lette CF deler

hei

Legg innLagt inn:24 sep 2003 00:40
av Dont_Panic
http://www.topstyling.no selger det widebody kitet, ser hvertfal ut som det er det du holder på og montere på.. samme kittet dem setter på på en mr2 i ''high octane 2'' filmen. dem trimmer foresten og en mr2 turbo i den filmen, greit å ha sett:) panser selger dem og der tror jeg.

Re: hei

Legg innLagt inn:24 sep 2003 09:47
av chris
Dont_Panic skrev:samme kittet dem setter på på en mr2 i ''high octane 2'' filmen. dem trimmer foresten og en mr2 turbo i den filmen, greit å ha sett:)
Har den i kø på DC++ ;)

Legg innLagt inn:24 sep 2003 11:01
av erling
High Octan er jo sjef.. Kan anbefales, har hele serien på DVD utenom 4ern. :)

Legg innLagt inn:24 sep 2003 12:29
av Dont_Panic
dc++ ja, fint sted det :) er på vault.servebeer.com jeg om noen vil besøke meg på dc++ (30gb sharelimit). er på stadig jakt etter high octane 1, og om det er kommet en 4er, så er jeg fra nå på jakt etter den og :D

Legg innLagt inn:10 feb 2004 23:58
av Jonte
FY FAEN FOR NOEN FEITE FELGER!!

18x9 foran og 19x10 bak, hvor mye må du jobbe for å få dem på? Går dem rett på når du har breddet den? Hvor store kan man ha disse uten å bredde noe da? Fikk lyst på slike. Hva koster dem? :)

Og panser? Det høres interessant ut, en gang i framtiden.. Om man anskaffer seg en MK2 MR2. Pris?