Side 1 av 1

TS-OGN- klistremerker?

Legg innLagt inn:10 nov 2006 08:09
av Olz1
Hva om vi kunne fått noe slags klistremerker eller noe lignende til å ha på bilen, i ruta f.eks. hvor det står ts-ogn eller no, så kan vi "kjenne" igjen hverandre på veien og sånn...? Tror jeg hadde vært ganske kult. De i AVCN (Audi Volkswagen Club Norwegen) har jo det...hvorfor ikke vi? Bare en sånn liten stripe eller no hvor det står TS-OGN.no eller da Toyota Sortscar Owners Group Norway....Hva sier folket?

Legg innLagt inn:10 nov 2006 08:12
av Akopley
Søk litt i forumet så finner du ts-ogn klistremerker

Legg innLagt inn:10 nov 2006 08:24
av cameleon
Slike foliemerker har vi vel hatt en to, tre år nå vil jeg tro. Om ikke mer. :wink:

http://www.ts-ogn.no/phpBB2/viewtopic.p ... 33&start=0

Legg innLagt inn:10 nov 2006 09:29
av CelicaTurbo
jepp, men jeg har knapt noen igjen og har sendt forespørsel etter nye merker men har fremdeles ikke fått prisen på chrome-merker til tross for en purring.. litt snodig for leverandøren har vært meget greie å handle med tidligere men en telefon løser vel den saken.

Legg innLagt inn:10 nov 2006 11:37
av Rømmling
bare i crom eller?
jeg er intressert i speilvent til å ha på innsiden av vindu

Legg innLagt inn:10 nov 2006 11:53
av Kilgallon
Hvorfor skal du ha det på innsiden da?

Legg innLagt inn:10 nov 2006 12:23
av CelicaTurbo
Bare chrome jeg ikke har fått pris på ja. Speilvendte merker er jeg ikke sikker på om jeg vil bestille inn av og i så tilfellet blir det ganske få. Forrige gang var interessen for det ganske laber og nytten er heller ikke spesielt stor for merkene sitter ganske bra på utsiden også..

Legg innLagt inn:10 nov 2006 13:08
av Rømmling
vis det er eneste crom som blir bestilt så er det greit.
da blir det crom, har vel ikke så mye å si vell.

Legg innLagt inn:10 nov 2006 13:24
av Kilgallon
Crome er jo uansett det fineste, synes jeg da.

Legg innLagt inn:10 nov 2006 13:52
av CelicaTurbo
blir også bestilt sølvgrå og blanke sorte merker, men det blir ikke bestilt noe som helst før jeg har fått et komplett pristilbud som jeg kan forholde meg til :)