Jeg aner ikke om bilen er forsikret engang, men på generelt grunnlag er video av slike hendelser uheldig å offentliggjøre pga at agenter fra forsikringsselskaper følger godt med, og avhengig av selskapet og innholdet i videoen så kan jo det slå negativt ut på utbetalingen

Som administratoren her burde jeg kanskje vært for åpenhet rundt saken, men jeg er altså ikke det. Jeg mener en video like gjerne kan gi et feilaktig inntrykk som et korrekt inntrykk av hendelsen, og da bør det heller bli opp til forsikringsselskapene å stole på de forklaringene som de får i egenmeldingene.
Jeg vet ikke om Supraen er registrert med skilter, men jeg antar at den involverte Golfen i det minste har skilt og dermed forsikret på vanlig vis.