Er det noen som vet hvor mange "splines" som er på clutch-akslingen eller i navet på clutchen på en '91 Mr2 med helt standard girkasse? 

sondrerygh skrev:Er det ikke S-54 som er standard girkasse på disse bilene?Jo, bare jeg som surra litt. Var derfor jeg skrev spørsmålstegn
sondrerygh skrev:Ok, takk for info'n!Ja, er ganske sikker på det. Skulle kjøpe clutch til min bil (turbo), og den passa ikke så da ble det telt splines på ny og gammel clutch. Da viste det seg at jeg ikke hadde turbokasse... Men finner de ikke ut av det der du bestiller fra? Skal du ha spesiallaget clutch?Er du sånn relativt sikker på at det er 20 på S-54'en eller? Lurer på å bestille fra usa serru... Og da er det greit og være sikker!