Anders gullstein skrev:Lurer på å ettermontere et xenonkit på min Avensis 06 modell. Er det noen som har erfaring med xenon kitene rundt om? Hva er bra og hva er dårlig? Har også lest meg fram at det kan være problem med tanke på automatiske kjørelys, slik at ignitorene ikke får den spenningen de trenger for å tenne under start av motor.
Har liten tro på at det er noen forskjell på billig kitta fra vvme.com og de dyrere fra feks Hogstad trading (som annonserer i headern) De er fra samme samlebånd i kina alle sammen.
Kjøper du fra VVME blir de levert på døra di med bud fra DHL og det står 19dollar i verdi. Så totalt ca 350kr for et kit, som blir levert på dørstokken din
Vær på vakt da, fordi om du kjøper bare pærer, så skriver de ikke lavere verdi. Så det er billigere å bestille et nytt kit enn nye pærer om et går i stykker.