Side 1 av 2
2000 celica - meninger om vinge? Nye bilder!
Legg innLagt inn:14 jun 2005 19:18
av celicat23
Tok en liten test montering av vingen, og brå knipset noen bilder. En liten oppfrisker om hvordan bilen ser ut uten....
Og så....MED vingen....
Selv syns jeg det blir "prikken over i'en" med vingen - at bilen ser mer komplett ut. Ikke minst med tanke på hvor "overkill" fronten har vært med det karbon panseret, og bak enden helt "clean".
Blir liming og drilling i løpet av uka, så litt vasking, og så noen bedre bilder.
Noen meninger? Og vingen er ikke skjev, det er bare bilen som står i en slakk helling

Legg innLagt inn:14 jun 2005 19:38
av Mr2Nyter'n;p
Fyameg... Det der er noe av det vakreste som ruller på 4 hjul... Innrømmer det gladelig, blir helt yr av å se bilen din

Og vingen var prikken over i'en... Perfekt... Alt er så cleant og samtidig så rått.. Rett og slett perfekt..

Legg innLagt inn:14 jun 2005 19:40
av 2000celica
Ble mye større Vrooom faktor med vingen på, ja
Liker den vinga godt selv jeg-få den på !
Legg innLagt inn:14 jun 2005 20:13
av DannyBoy
Har alltid vært fan av vinge, men tror jeg må si her at jeg synes bilen din var kulest uten vinge.
Føler at den "hakker" opp bilen, ved at den er liksom litt 4-kanta

Legg innLagt inn:14 jun 2005 20:33
av TurboKnut
Steike for en fin bil du har.
Legg innLagt inn:14 jun 2005 20:58
av teknikeren
God bedre

Bilen din ble jo mye "råere" med den vingen da! Meget pen bil du har, vær stolt av den (regner med du er det

)
Legg innLagt inn:14 jun 2005 21:00
av Tor
Mye råere uten, greit nok vingen er mega tøff, men den ødelegger bilens stilrene look totalt. Nå ser den ikke gjennomført ut, det gjør den uten den stygge vingen.
Legg innLagt inn:14 jun 2005 22:42
av Ninjamannen78
Nydelig bil, en av de fineste Celica MK7(?) jeg har sett. Ikke for mye plast liksom. Synes faktisk vingen kledde bilen, men det var pent uten også

Legg innLagt inn:14 jun 2005 22:59
av Kaizern
Penest med vinge, blir ikke så stumpet og kjedelig bakende;) Go for it

Legg innLagt inn:14 jun 2005 23:02
av erling
Sinnsykt fin bil ja.. Synes det er finere uten enn med. Ser greit ut med også, men alle skal liksom ha vinge...

Finnes det mindre vinger? En diskret en, ca 2 cm høy, og bare ligger oppå luka der? Det hadde vært no.

Legg innLagt inn:14 jun 2005 23:07
av Remi
uten vinge.. helt klart.. eller som det nevnes her en mindre en..

Legg innLagt inn:14 jun 2005 23:20
av jan-erik
Helt klart med vinge. Er som du sier prikken over i-en det der. TRD vinge?
Legg innLagt inn:15 jun 2005 00:25
av Mr2Nyter'n;p
Tor skrev:Mye råere uten, greit nok vingen er mega tøff, men den ødelegger bilens stilrene look totalt. Nå ser den ikke gjennomført ut, det gjør den uten den stygge vingen.
Snakk om å snakke mot seg sjøl a

Legg innLagt inn:15 jun 2005 01:39
av cs2451
Helt rått. utrolig fin bil. Og vingen drit lekker på bilen:)
Legg innLagt inn:15 jun 2005 02:22
av RedCelica
Gelt klart uten vingen.