http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=19365049
Tidligere eid av mekaniker på Toyota Hvam. Er han her kanskje?
Tidligere eid av mekaniker på Toyota Hvam. Er han her kanskje?
paalw skrev:http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=19365049Hvis det er den bilen jeg tror det er så er den riktignok tidligere eid av en ansatt der, men han er ikke mekaniker, han jobbet/jobber på delelageret. Tor heter han.
Tidligere eid av mekaniker på Toyota Hvam. Er han her kanskje?
ArildM skrev:Kommer litt an på det. Var vel noen her inne på forumet som fikk 60'000 for en strøken targatop her i sommer? Håper jeg ikke tuller så fælt nå.Stemmer det Arild. Jeg fikk 65000 for min i starten av august.
Og prisen på disse bilene har vel av en eller annen grunn stagnert i forhold til feks Celica som har havnet ned i 10-20'000 klassen (avhengig av stand selvfølgelig).
Så jeg mener at bilene er nært bunnpunktet i pris og at den kommer til å stige etter hvert, men vi får se